Fotovzpomínka na muzejní vánoční akce

Se zahájením času adventního připravili muzejníci několik již tradičních akcí pro veřejnost.

Od oblíbené tvůrčí dílny zaměřené na výrobu adventních věnců, vánoční výstavy betlémů s koncertem hudební sešlosti SaH pod vedením Jany Štrbové, koncertu děčínského Jazz Tria a jejich hostů v čele se zpěvačkou Danielou Pacovskou a zpěvákem Tomášem Kostkou až po celovíkendové adventní rozjímání na muzejním nádvoří při vánočních trzích s koledami pěveckého sboru ZŠ Želenice,a hudební sešlostí SaH a dobrotami všeho druhu jsme se postupně přenesli do našich domovů a k rodinám, abychom strávili svátky vánoční v kruhu svých nejbližších.

I my muzejníci přejeme všem lidem klidně a pohodově prožité Vánoce a úspěšný Nový rok 2020.

Velký dík patří rovněž milým kolegům z muzea, kteří se na náročné práci spojené s přípravou nejen vánočních programů podíleli.

Součástí tohoto příspěvku jsou i fotografie z výše zmíněných adventních akcí.

Děkujeme za návštěvu a budeme se těšit zase na viděnou v roce příštím.