Muzejní kino pod širým nebem 27. 6. ve 21.45 hodin

místo

Oblastní muzeum v Děčíně

Určitě máte rádi teplé letní večery a s tím spojenou pohodu při posezení venku! A co teprve když se k tomu přidá promítání filmu, kde si zahráli i někteří děčínští obyvatelé, vaši sousedé nebo dokonce rodinní příslušníci a kde se objevují více či méně známá místa z Děčína a jeho okolí! To je teprve ta správná atmosféra.

A právě takovou příjemnou atmosféru pro vás, nejen Děčíňáky, se snažíme připravit v komorním prostředí muzejního nádvoří na pátek 26. 6. a sobotu 27. 6. při promítání filmů pod širým nebem!

Začátky představení jsou plánovány po setmění, přibližně ve 21:45 hodin po oba dva dny. VSTUPNÉ: 60 Kč

Všichni přece dobře známe situace, když se na obrazovce či filmovém plátně objeví herecké hvězdy ve spojení s místními lokalitami, tak říkáme, jééé, tam jsem byl, tam to znám nebo tam bydlím, tam jsem poprvé randil, tudy jezdím do práce nebo dokonce v tomto filmu jsem si zahrál!

Ve spolupráci s kinem Sněžník uvedeme český film s hereckými hvězdami v hlavních rolích. V sobotu 27. 6. se můžete těšit na Vlado Müllera s Věrou Galatíkovou v jemně poetickém snímku LÁSKA S VŮNÍ PRYSKYŘICE.

PS: Kdo má malou skládací židli, nechť si ji přibalí s sebou. Vhodná je také deka k posezení na trávníku. Zajístíme také pivo, víno a nelko!

LÉTO A PRÁZDNINY PRÁVĚ ZAČÍNAJÍ A K TOMU I NEODMYSLITELNÁ LÁSKA!

Jdeme do toho společně, přijďte zahájit čas dlouhých teplých večerů do muzea.